Gry mobilne

Teraz możesz grać także poza domem!

Wow! Jak się odnaleźć, gdy wybór tak duży?! W witrynie akustycznaradiostacja.pl czeka na Ciebie ponad 2500 pozycji, z czego każda przeznaczona jest na telefon i tableta, więc bez względu na preferowane urządzenie czy sposób prowadzenia codziennych rozgrywek (w domu, w pracy, w drodze) znajdziesz coś w sam raz dla siebie!

Dla miłośników klasyki mamy tytuły absolutnie kultowe, takie jak Pasjans FRVR, Pasjans pająk, Daily Sudoku, Warcaby klasyczne czy różne warianty popularnego mahjonga. Word Bird pozwala wykazać się umiejętnościami słowotwórczymi i zdolnością logicznego myślenia, a 2020 Deluxe ćwiczy umiejętność rozwiązywania problemów i wyobraźnię geometryczną.

Dla fanów zagadek logicznych i wymagających łamigłówek przygotowaliśmy jeszcze więcej ciekawych pozycji. Mamy podobne do gier z cyklu 2020 Tetroid i TenTrix. Są też klasyczne tytuły opierające się na zasadzie „połącz trzy” (Skarby mistycznego świata i Egipskie kule).

Są gry-ucieczki (Ucieczka z łazienki), gry-symulatory (Farmowo) i gry niczym żywcem „wyrwane” z salonów gier, które choć nie grzeszą dopracowaną grafiką, wciągają jak niewiele innych. To m.in. Drewno (bajecznie prosta gierka, w której drwal musi narąbać jak najwięcej drzewa, nie krzywdząc przy tym siedzących na nim ptaszków) i Stwory, za którymi uganiają się twoje wnuki (gdzie wcielasz się w sympatycznego, choć nieco niepozbieranego, dziadka, któremu musisz pomóc złapać wszystkie stworki).

Mamy oczywiście klasyczne ubieranki dla dziewczyn, gry o zakupach, urządzaniu mieszkania, zwierzątkach, gotowaniu czy wizytach u dentysty. Dla chłopców i wszystkich fanów sportu i piłki (do nogi, kosza czy innej) przygotowaliśmy gry: Goalkeeper Challenge, Rzuty karne 3D, Basketball FRVR, a dla fanów wyścigów: Uliczny pościg lub Thug Racer.

Jest też naturalnie całe mnóstwo zręcznościówek, w tym te wymagające nie lada precyzji i koncentracji (Zball, Follow the Line) lub te nieco prostsze, ale za to bardzo przyjemne (Nut rush, Fruit Break). 

A dla najmłodszych? Memory ze zwierzątkami lub puzzle z postaciami z bajek. Jest też słynny Ślimak Bob i Crazy Birds 2 – do wyboru, do koloru, tylko uważaj, bo możesz tak łatwo nie odzyskać telefonu!